Kariera

Przyłącz się do nas!

Praca w Renault Adamowscy

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Grupie Renault Adamowscy wyślij do nas swoje CV z listem motywacyjnym na następujący adres:

rekrutacja@adamowscy.com.pl

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Renault Adamowscy ?

Naszą największą wartość stanowią nasi pracownicy. Kadrę Renault Adamowscy tworzą wysokiej klasy specjaliści, profesjonaliści w swoich specjalnościach i pasjonaci. Ich doświadczenie, umiejętności i nasza legendarna gościnność są mieszanką wybuchową, którą od 23 lat doceniają nasi Klienci. To oni tworzą wyjątkową atmosferę pracy, wnosząc swój entuzjazm, zaangażowanie i kreatywność w kontakty z naszymi Klientami.

Pracownicy różnych szczebli dzielą się między sobą wiedzą, aby wspólnie realizować nasze cele. Tajemnicą naszego sukcesu jest wiedza, doświadczenie i pomaganie naszym Klientom w realizacji ich potrzeb i marzeń czyniąc wszystko jak najprostszym dla wygody naszych Klientów.

Wysoko cenimy pracę zespołową, kompetencje, otwartość i zaangażowanie w dążeniu do realizacji celów i w spełnianiu oczekiwań naszych Klientów.

Najpierw Gość, a potem Klient. To nasza dewiza. Gościnność mamy we krwi.

Firma dba o to, by wszyscy byli właściwie doceniani. Ponieważ praca stanowi znaczący element życia każdego człowieka, zależy nam, aby nasi pracownicy czuli się w niej dobrze.

Wierzymy, że dbając o naszych pracowników – oni lepiej zadbają o naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy osoby, które czują, że mogą wnieść wartość dodaną do naszego zespołu.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które:

  • mają wysokie kompetencje, stosownie do wybranego stanowiska,
  • potrafią pracować w zespole,
  • z entuzjazmem traktują swoją pracę i Klientów ( lubią ludzi i kontakty z nimi )
  • są otwarte,
  • są odpowiedzialne,
  • interesują się motoryzacją, motosportem, nowoczesną technologią w motoryzacji
  • mają swoją własną pasję/hobby ( ludzie bez pasji mają u nas ciężkie życie :)
  • potrafią wyjść poza „pudełko” myślowe i są proaktywni

Oferowane korzyści dla naszych pracowników :


Akademia Renault Adamowscy. Umożliwiamy naszym pracownikom pogłębianie wiedzy i ciągły rozwój oraz wspólnie z nimi planujemy ich ścieżkę kariery. Inwestujemy w rozwijanie mocnych stron i podnoszenie kompetencji. Certyfikowane szkolenia produktowe, sprzedażowe, techniczne, relacyjne, managerskie w Instytucie Renault i Szkole Serwisowej Renault, szkolenia wewnętrzne, podnoszenie kwalifikacji na zewnętrznych szkoleniach specjalistycznych dla wszystkich działów. To nasz fundament gwarantujący rozwój pracowników i firmy, dostosowywanie się do potrzeb rynku i Klientów.

Klub Prezesa. Najlepsi pracownicy korzystają z dodatkowych bonusów i przywilejów związanych z przynależnością do elitarnego Klubu Prezesa. Wyjeżdżają na atrakcyjne wycieczki, szkolenia, spotkania integracyjne. Mogą liczyć na dodatkowe nagrody finansowe i poza finansowe.

Spotkania integracyjne. Lubimy spędzać razem czas również po godzinach. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić!

Karty sportowe. Zatrudniamy rajdowców, kolarzy, alpinistów, surferów, piłkarzy, narciarzy, joginów, biegaczy, jeźdźców, żeglarzy, mistrzów 5-cio boju nowoczesnego i karate. Dzięki oferowanym kartom sportowym mogą oni trenować swoje ulubione dyscypliny, a także próbować sił w całkiem nowych. W zdrowym ciele zdrowy duch.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Nasi pracownicy otrzymują upominki z okazji Świąt i dofinansowanie na wakacje. W trudnych sytuacjach mogą zwrócić się do nas o pomoc i wsparcie.

Stroje firmowe. Wszyscy nasi pracownicy mają zagwarantowane fajne firmowe ubrania dające poczucie komfortu pracy, dobrej prezencji i przynależności do jednego zgranego zespołu wysokiej klasy profesjonalistów. Nie musisz się martwić i angażować swoich środków w ubranie się do pracy.

Narzędzia pracy i samochody służbowe. Wszyscy pracownicy mają do dyspozycji nowoczesne narzędzia pracy. Kadra menadżerska także samochody służbowe.

Oferta zniżek pracowniczych. Będąc naszym pracownikiem możesz skorzystać ze specjalnej bardzo korzystnej oferty pracowniczej na zakup samochodu oraz ze specjalnych atrakcyjnych zniżek na usługi serwisowe, ubezpieczeniowe, naprawy blacharsko-lakiernicze.

Firmowy catering. Posiadamy w naszej grupie biznesowej restaurację, hotel oraz Renault Cafe w salonie. Pracownicy mogą korzystać z cateringu w pracy w atrakcyjnych cenach oraz z usług hotelowo-gastronomicznych także w specjalnej ofercie pracowniczej.

Pyszna kawa – u nas masz pyszną kawę lub herbatkę w pakiecie benefitów firmowych.

Rodzinna atmosfery w firmie – dbamy o to aby nie stać się korporacją (nic nie mając do korporacji), pielęgnujemy rodzinną atmosferę, pamiętamy o urodzinach i ważnych rocznicach, celebrujemy ważne wydarzenia w życiu naszych pracowników.

Mamy poczucie humoru – nie każdemu może ono odpowiadać ale i nie każdy może do nas może trafić :)

Weź udział w procesie rekrutacji.

Etap I.
Przesłanie aplikacji w odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie lub Kandydatura spontaniczna.
Jeśli chciałabyś lub chciałbyś pracować w naszym zespole, a w danym momencie nie ma interesującej Cię oferty pracy, wyślij nam swoją kandydaturę spontaniczną, wpisując stanowisko, którym byłbyś zainteresowany.

Etap II.
Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami.

Etap III.
Spotkanie z przedstawicielem działu HR oraz kierownikiem działu.

Etap IV.
Informacja zwrotna lub spotkanie z Zarządem firmy.

 Fot. Zarząd Firmy :)

Wyślij do nas swoje CV z listem motywacyjnym na następujący adres:
rekrutacja@adamowscy.com.pl


Oktawia Nowacka już zdecydowała ! 

Autoryzowany Dealer
Renault & Dacia Starogard Gdański

ul. Zblewska 33 83-200 Starogard Gdański

58 56 333 33

fax: 58 56 277 60

kontakt@adamowscy.com.pl

godziny otwarcia:

pon-pt: 800-1800 sob: 800-1400

Autoryzowany Dealer Renault & Dacia Grudziądz

ul. Szosa Toruńska 29A 86-300 Grudziądz

56 463 57 05

fax: 56 463 58 10

kontakt@adamowscy.com.pl

godziny otwarcia:

pon-pt: 800-1800 sob: 800-1400

ASSISTANCE 24/7

ul. Zblewska 33 83-200 Starogard Gdański

571 402 700 

godziny otwarcia:

24h/dobę